|onderschrift='''Lijn 47''' rijdt op de Wittemerweg net buiten het dorp Eys.
}}
'''Lijn 47''' rijdt van Kerkrade Parkstad Stadion via Kerkrade Roda-Boulevard, Simpelveld, Eys en Wittem naar Gulpen.
=== Dienstregeling ===
* Van maandag t/m vrijdag in de ochtendspits, buiten de vakanties, wordt deze lijn van Simpelveld Oranjeplein naar Gulpen versterkt door [[Lijn 647 Gulpen Busstation - Heerlen Zuyd Hogeschool|lijn 647]]. De routes van beide lijnen zijn gelijk. Ook rijdt lijn 647 een rit van Simpelveld Oranjeplein naar Parkstad Stadion en Heerlen.