60.257
bewerkingen
Wijzigingen
Dit is zo minimaal dat het niet de moeite is om op te noemen, details staan in de dienstregeling.
'''Lijn 73''' rijdt van Roermond via Horn, Beegden, Heel, Panheel, Wessem, Thorn, Hunsel, Ell en Swartbroek naar Weert.
{{TariefInfo|concessie=Limburg|nottypekaart1=P+R|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Zuid Limburg|nottypekaart4=OV-shuttle|nottypeabo1=P+R|voorverkoop=ja}}
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Thorn, Ittervoorterweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Thorn, Heerbaan}}
{{RouteRij| {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Ittervoort, Kerk}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Ittervoort, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ittervoort, Violenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hunsel, Kallestraat}}