140.672
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|materieel=[[VDL Citea]],<br>[[VDL Berkhof Ambassador]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1x1-2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
'''Lijn 72''' rijdt van Minnertsga via Sint Jacobiparochie, Sint Annaparochie, Vrouwenparochie, Stiens, Britsum, Koarnjum en Jelsum naar Leeuwarden.
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt er één extra rit van Minnertsga naar Leeuwarden. De rest van dag wordt 1x/uur gereden.
== Route ==