863 bytes toegevoegd,
24 jan 2016 17:41 {{VLijnInfo
|lijnnr=22
|regio=Oost-Groningen
|vervoerder=[[GADO]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=31 mei 1970 t/m ...
|frequentie_spits=1x/(2) uur
|frequentie_dal=1x/2 uur
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|frequentie_zondag=1x/2-3 uur
}}
'''Lijn 22''' reed van Winschoten via Blijham, Wedderveer, Wedde en Onstwedde naar Stadskanaal.
== Route ==
{{RouteTop| ''Niet alle haltes worden genoemd.''
{{RouteRij| {{Rimg|0sBr}} | [[Winschoten|Winschoten, Autobusstation]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Blijham, Raadhuisstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wedderveer, Café Speelman}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wedde, Driesprong}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Onstwedderholte, School}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Onstwedde, Spaarbank}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ter Maars, Café Brakke}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsB0}} | [[Stadskanaal Busstation|Stadskanaal, Autobusstation]]}}
}}