1.440 bytes toegevoegd,
22 sep 2014 14:33 {{LijnInfo
|type=belbus
|lijnnr=560
|vervoerder=[[Arriva]]
|concessie=Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog
|lijnsoort=Belbus
|formule=Opstapper
|materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
}}
'''Lijn 560''' rijdt van Dokkum een grote lusroute via Bornwird, Waaxens, Holwerd, Ternaard, Hantumhuizen en Hantum.
De plaatsen tussen Dokkum en Holwerd worden niet bediend tijdens de spitsuren en Ternaar en Hantum worden alleen in de avonduren en het weekeinde bediend.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{BRimg|0Bar}} | [[Dokkum Busstation|Dokkum, Busstation]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Bornwird, Bornwird}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Foudgum, Foudgum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Brantgum, Brantgum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Waaxens, Waaxens}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Holwerd, Provincialeweg}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | [[Holwerd Haven / Veerdam|Holwerd, Haven]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Ternaard, Stationsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rsr}} | Hantumhuizen, Hantumhuizen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rsr}} | Hantumeruitburen, Hantumeruitburen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Hantum, Hantum}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Hiaure, Hiaure}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsB0}} | [[Dokkum Busstation|Dokkum, Busstation]]}}
}}