16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
| J || Heeze - Maarheeze - Someren ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| K || Wanroij - Oploo Landhorst - Sint AnthonisBoxmeer ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| L || Nuenen - Breugel - Best ||
*[[Lijn 96 Boxmeer Station NS - Haps Gemeentehuis|Lijn 96: Boxmeer - Haps]]: [[Lijn 96 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis|lijn 96]] werd ingekort tot Boxmeer - Haps. Op het vervallen traject Nijmegen - Cuijk - Vianen - Haps reed nog steeds lijn 91. Ook lijn 92 reed tussen Nijmegen en Haps, maar dan via Mill.
*[[Lijn 97 Venray Busstation - Sint Anthonis Kolonel Silvertoplaan|Lijn 97: Venray - Sint Anthonis]]: deze nieuwe lijn nam de bediening van Overloon over van lijn 28.
[[Categorie:Dienstregeling Zuidooster|Zuidooster 1989]]
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 1989|Zuidooster 1989]]
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 1990|Zuidooster 1989]]