Iamthedutchdude
→Route
22:11
-8
16:48
-4
Umbusko
geen bewerkingssamenvatting
05:06
+1.301
Milco
19:30
+62
19:23
-1
-27
Julius
Mogelijk een tijdelijk fixje
15:30
+2
→Geschiedenis
23:19
23:13
+287
22:53
+55
15:59
+29
13:32
00:41
+315
15:18
-39
→Dienstregeling
21:40
+34
Lijn 45
13:02
-36
12:52
-11
12:17
+11
Wikibot
Robot: automatisch tekst vervangen (-Lijn 621 Vaals Busstation - Heerlen Hogeschool Zuyd +Lijn 621 Vaals Busstation - Heerlen Zuyd Hogeschool)
23:29
18:14
+47
18:13
18:12
+26
Sjabloon nieuwe dienstregeling verwijderd
20:04
-16
02:09
+57
02:07
+1
+6
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=643 |route=Vaals → Lemiers → Mamelis → Nijswiller → Bocholtz → Avantis → Heerlen Heesberg → Heerlen Station → Hee...'
02:06
+3.027