Lijn 661 Twello Gemeentehuis - Hoenderloo Gangelschool
Voormalige buslijn 661 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Concessie | Veluwe (2005-2010) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/middag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 661 reed van Twello via Apeldoorn naar Hoenderloo.
Route
Halte | ||
Twello, Gemeentehuis | ||
Apeldoorn, Busstation/NS | ||
Hoenderloo, Gangelschool |
Geschiedenis
Op 12 december 2004 ging de eerste concessie Veluwe van start. Na de aanbesteding was deze gewonnen door de BBA. Deze lijn werd toen opnieuw in de dienstregeling opgenomen met dezelfde route en dienstregeling als voor juni 2004. De lijn ging zodoende weer één rit 's ochtends naar Hoenderloo rijden en 's middags twee ritten terug naar Twello.