Lijn
|
Route
|
Lijnsoort
|
Vervoerder(s)
|
1
|
Genk: Sledderlo - Kolderbos - Centrum - Station - Atheneum - Waterschei - Zwartberg
|
Stadsbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
10
|
Genk - Zutendaal - Munsterbilzen - Bilzen - Hoeselt - Werm - Riksingen - Tongeren
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
19
|
Diest - Molenstede - Okselaar - Veerle - Vorst - Eindhout - Winkelomheide - Geel
|
Streekbus
|
(De Valk en Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
159
|
Schoot - Tessenderlo
|
Schoolbus
|
VBM en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
178
|
Maaseik - Lanklaar - Eisden - Maasmechelen - Houthalen - Lummen - Leuven - Heverlee - Brussel
|
Streekbus
|
Bronckaers en De Wilg i.o.v. De Lijn
|
179
|
Brussel - Heverlee - Leuven - Kessel-Lo - Diest - Meldert - Paal - Beringen - Heppen - Leopoldsburg - Hechtel - Wijchmaal - Peer - Bree - Bocholt
|
Schoolbus
|
Bronckaers en De Wilg i.o.v. De Lijn
|
207
|
Bilzen - Merem - Hoeselt - Romershoven - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Schoolbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
208
|
Lafelt - Kesselt - Hees - Mopertingen - Eigenbilzen - Hoelbeek - Waltwilder - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
209
|
Hoelbeek - Munsterbilzen - Eik - Heesveld - Schoonbeek - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Schoolbus
|
Bronckaers en G. Mebis i.o.v. De Lijn
|
20a
|
Maastricht - Veldwezelt - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20b
|
Lanaken - Gellik - Eigenbilzen - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
27
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Opoeteren - Neeroeteren - Maaseik
|
Streekbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
32a
|
Leuven - Aarschot - Ramsel - Herselt - Westerlo - Tongerlo - Oevel - Geel
|
Streekbus
|
De Wilg, VBM en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
33
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Meeuwen - Peer - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
36a
|
Hasselt - Diepenbeek - Genk
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Mebis i.o.v.) De Lijn
|
48
|
Hasselt - Kiewit - Zonhoven - Meulenberg - Houthalen - Helchteren - Linde - Peer
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers en Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
487
|
Bree - Wijshagen - Meeuwen - Wauberg - Peer - Helchteren
|
Schoolbus
|
Bronckaers, Teyssen en DB Traffic i.o.v. De Lijn
|
803
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Opglabbeek Bewel
|
Streekbus
|
DB Traffic en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
804
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, VBM, Melotte R & Co, G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
805
|
Genk - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
806
|
Genk: Station - Centrum - Bret - Waterschei-Zuid - Hoevenzavel - Zwartberg-Noord - Opglabbeek: Nieuwe Kempen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Teyssen i.o.v.) De Lijn
|
827
|
Mol - Gompel - Wezel - Werkplaatsen - Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
828
|
Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt - Achel - Hamont
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
X27
|
Genk - Lanklaar - Stokkem - Dilsen - Rotem - Elen - Maaseik
|
Streekbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|