60.568
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=21
|route='''Amsterdam:''' Centraal Station - Haarlemmerplein - De Vlugtlaan - Geuzenveld
|vervoerder=[[GVB]]
|concessie=Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|materieel=[[Mercedes-Benz Citaro|Mercedes-Benz Citaro G]],<br> [[VDL Citea|VDL Citea SLFA-180Electric]]
|lijnsoort=Stadsbus
|stad=Amsterdam
}}
'''Lijn 21''' rijdt van Geuzenveld via Slotermeer, Bos en Lommerplein, de Staatsliedenbuurt en het Haarlemmerplein naar station [[Amsterdam Centraal]].
=== Dienstregeling ===
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Vredenhof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Van Hallstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Van der Hoopstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Van Beuningenplein}}{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Kostverlorenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Frederik Hendrikplantsoen}}{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Marnixplein}}{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Nieuwe Willemsstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Haarlemmerplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Buiten Oranjestraat}}