60.567
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zondag=2x/uur
}}
'''Lijn 102''' rijdt van Hellevoetssluis Kickersbloem, via Den Bonsen Hoek naar Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan. In de spits rijden er ritten van/naar Spijkenisse.
=== Dienstregeling ===
Op [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2019|9 december 2018]] werd het busvervoer in [[Concessie Voorne-Putten en Rozenburg (2019-2028)|Voorne-Putten en Rozenburg]] door [[EBS]] overgenomen van [[Connexxion]].<br>
Van lijn 102 werd de maximale frequentie in de daluren en op zaterdag verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur en kwam in Hellevoetsluis de koppeling met lijn 101 te vervallen.<br>
{{RouteTopSpoiler|Voormalige route op zondag (t/m 8 december 2018)|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}}{{Rimg|rsr}}{{BRimg|0rar}} | Hellevoetsluis, Kickersbloem}}