60.482
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=60
|route=(Dokkum - Waaxens -) Holwerd - Blije - Marrum - Hallum - Stiens - Jelsum - Leeuwarden
|vervoerder=[[Arriva]]
|concessie=Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog