Lijn 99 Ulrum Asingahof - Niekerk Kerk
Voormalige buurtbuslijn 99 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GGD |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Flexbus De Marne |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | i.i.g. 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (tot 10:20, vanaf 13:25) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 99 reed van Ulrum een lusroute via Vierhuizen, Zoutkamp, Niekerk, Houwerzijl, Zuurdijk en Leens.
Dienstregeling
- De dienstregeling was onregelmatig, maar grofweg werd 1x per uur gereden. Enkele ritten reden op deeltrajecten.
- Tussen 10:20 en 13:25 reed deze lijn niet. In schoolvakanties wordt dan wel gereden.
- Van aanvang dienst tot 14:15 werd eerst naar Zoutkamp gereden en van 14:15 tot einde dienst werd eerst naar Leens gereden.
Route
Halte | ||
Ulrum, Asingahof | ||
Ulrum, Postkantoor | ||
Vierhuizen, Draaipunt/Kerk | ||
Zoutkamp, Arriva | ||
Zoutkamp, Centrum | ||
Zoutkamp, School | ||
Niekerk, Hervormde Kerk | ||
Houwerzijl, Hollemastraat | ||
Ewer, Ewer | ||
Zuurdijk, Moeshorn | ||
Leens, Kerk | ||
Leens, Gemeentehuis | ||
Leens, Zwembad | ||
Ulrum, Asingahof |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.