Lijn 167 Heerhugowaard Reigersdaal - Hoogwoud Gemeentehuis
Voormalige buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 september 1991 t/m 22 mei 1993 |
Voorganger(s) | 167 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet (zomer, kerst) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 167 reed van Heerhugowaard via Obdam en Opmeer naar Hoogwoud.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal | ||
Obdam, Station | ||
Opmeer, Busstation | ||
Hoogwoud, Adr. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 29 september 1991 werd het merendeel van de ritten op lijn 167 opgeheven. Slechts onder hetzelfde lijnnummer werd nog in de ochtendspits 2x naar Heerhugowaard gereden en in de middagspits 3x naar Hoogwoud.
Op 23 mei 1993 werd ook deze verbinding opgeheven, een reden hiervoor werd genoemd. Maar een rechtstreeks alternatief tussen Heerhugowaard en Hoogwoud keerde evenwel niet terug.