Lijn
|
Route
|
Lijnsoort
|
Vervoerder(s)
|
1
|
Genk: Sledderlo - Kolderbos - Centrum - Station - Atheneum - Waterschei - Zwartberg
|
Stadsbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
10
|
Genk - Zutendaal - Munsterbilzen - Bilzen - Hoeselt - Werm - Riksingen - Tongeren
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
129
|
Genk - Bokrijk - Hasselt Godsheide - Kiewit
|
Streekbus
|
(Heidebloem en G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
203
|
Hasselt - Diepenbeek - Beverst - Schoonbeek - Heesveld - Spurk - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
204
|
Bilzen - Spurk - Heesveld - Schoonbeek - Beverst - Diepenbeek - Hasselt
|
Schoolbus
|
(Heidebloem en G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
206
|
Beverst - Schoonbeek - Heesveld - Eik - Munsterbilzen - Hoelbeek - Eigenbilzen - Mopertingen - Hees - Veldwezelt - Maastricht
|
Marktbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
208
|
Lafelt - Kesselt - Hees - Mopertingen - Eigenbilzen - Hoelbeek - Waltwilder - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20a
|
Maastricht - Veldwezelt - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20b
|
Lanaken - Gellik - Eigenbilzen - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
33
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Meeuwen - Peer - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
62
|
Maastricht - Vroenhoven - Riemst - Herderen - Millen - Berg - Tongeren
|
Streekbus
|
(Heidebloem/De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
63
|
Maastricht - Smeermaas - Lanaken - Neerharen - Rekem - Opgrimbie - Maasmechelen - Eisden - Dilsen - Rotem - Maaseik
|
Streekbus
|
(Heidebloem en De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
79
|
Tongeren - Vreren - Wihogne - Juprelle - Rocourt - Liège
|
Streekbus
|
Autobus Dony, De Morgenstond en Heidebloem i.o.v. De Lijn
|
638
|
Lanaken - Neerharen - Rekem - Opgrimbie - Maasmechelen - Eisden - Lanklaar - Dilsen - Elen - Maaseik
|
Streekbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
906
|
Millen - Genoelselderen - Membruggen - Grote-Spouwen - Kleine-Spouwen - Martenslinde - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Heidebloem, Autobus Dony, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
907
|
Bilzen - Martenslinde - Kleine-Spouwen - Rosmeer - Vlijtingen - Riemst
|
Schoolbus
|
(Heidebloem, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
908
|
Bilzen - Martenslinde - Kleine-Spouwen - Rosmeer - Vlijtingen - Riemst - Bolder - Zichen - Zussen - Eben - Emael - Kanne
|
Streekbus
|
(Heidebloem, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|