Lijn 146 Rotterdam Zuidplein - Ridderkerk Drievliet (1987-1993)
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 30 jul 2012 om 11:07 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=146 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=4x/uur }} '''Lijn 146''' reed van Rotterdam rechtstreeks naar Ridderkerk. …')
Voormalige buslijn 146 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 146 reed van Rotterdam rechtstreeks naar Ridderkerk.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Ridderkerk, Goudenregenplantsoen | ||
Ridderkerk, De Riederborgh | ||
Ridderkerk, Dr. Colijnstraat | ||
Ridderkerk, Raadhuisplein | ||
Ridderkerk, Geerlaan | ||
Ridderkerk, Hortensiastraat | ||
Ridderkerk, Staringlaan | ||
Ridderkerk, Vogelvliet | ||
Ridderkerk, Paltrokmolen | ||
Ridderkerk, Brasem | ||
Ridderkerk, Sporthal Drievliet |
Geschiedenis
Lijn 146 bestaat nog steeds en heeft vrijwel dezelfde route, maar is verlengd tot de halte Spinozaweg. Dit was al het geval toen de lijn door ZWN werd uitgevoerd.