Lijn 34 Nijverdal Station - Holten OAD
Voormalige buslijn 34 | |
Vervoerder(s) | OAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1981-1982 |
Frequenties
| |
Spits | onregelmatig |
Dal | onregelmatig |
Avond | onregelmatig |
Zaterdag | 1x 2 uur |
Zondag | 5x/dag |
Lijn 34 reed van Nijverdal via Raalte en Heeten naar Holten.
Er waren geen ritten die het hele traject reden. Er reden ritten
- Nijverdal - Heeten
- Nijverdal - Nieuw Heeten
- Raalte - Heeten
- Raalte - Nieuw Heeten
- Heeten - Nieuw Heeten
- Heeten - Holten
Alleen op de zaterdag was de dienstregeling helder met een strakke 2-uursdienst;
- Zondag t/m vrijdag werd het meerendeel van de ritten op lijn 34 gereden door de stalling Rijssen;
- Zaterdag en de ritten beginnend en eindigend in Holten(in- en uitloop van lijn 33 Heeten - Deventer Bathmen) werd gereden door de stalling Holten;