Lijn 172 Rotterdam Centraal Station - Rodenrijs Station NS
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 12 jul 2012 om 11:21 (Lijn 172 Rotterdam Centraal Station - Berkel & Rodenrijs Station (1984) hernoemd naar Lijn 172 Rotterdam Centraal Station - Rodenrijs Station NS)
Voormalige buslijn 172 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 172 reed van Rotterdam via Bergschenhoek naar Berkel.
In de spitsrichting werd er tweemaal per uur het hele traject bereden en in de tegenspitsrichting slechts tweemaal per uur tussen de Beukensingel en Rodenrijs.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Sint Fransiscus Ziekenhuis | ||
Rotterdam, Bergse Dorpsstraat | ||
Bergschenhoek, Dorpsstraat | ||
Berkel & Rodenrijs, Beukensingel | ||
Berkel & Rodenrijs, Sint Petrus Rusthuis | ||
Berkel & Rodenrijs, Station NS |