Lijn 18 Hulst Busstation - Kieldrecht Gemeentehuis
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 18 reed van Hulst via Clinge en Nieuw Namen naar Kieldrecht.
Route
Halte | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Glacisweg | ||
Hulst, Koolstraat | ||
Clinge, Zeegat | ||
Clinge, Woestijnestraat | ||
Clinge, Statenboomweg | ||
Nieuw Namen, Hulsterloostraat | ||
Nieuw Namen, Centrum | ||
Kieldrecht (B), Gemeentehuis |