Lijn 196 Leerdam Lingepolikliniek - Ameide Open Vensters
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 24 feb 2012 om 22:40 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=196 |vervoerder=ZWN |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Buurtbus |periode= |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur }} '''L…')
Voormalige buslijn 196 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 196 reed van Leerdam via Leerbroek, Nieuwland en Meerkerk naar Ameide.
Huis ter Leede werd slechts 2x/dag bediend en tussen Meerkerk en Ameide werd over het algemeen maar 1x per 2 uur gereden. De andere 2 uur eindigde de bus in Meerkerk, met een alternatieve route na Leerbroek.
Route
N.B.: De lijn had na Leerbroek ook nog een aftakking via Geer en Nieuwland, vanwege de leesbaarheid van de tabel is deze route weggelaten. Deze route werd slechts 2x per dag gereden.
Halte | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Leerdam, Station NS | ||
Leerdam, Huis ter Leede | ||
Leerdam, Ooievaarslaan | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerbroek, Raadhuisplein | ||
Nieuwland, Dorp | ||
Meerkerk, Weverwijk | ||
Middelkoop, Buurt | ||
Leerbroek, Kanaaldijk | ||
Meerkerk, Meerkerksebrug | ||
Meerkerk, Gemeentehuis | ||
Ameide, Zouwendijk 85 | ||
Ameide, Zouwendijk 131 | ||
Ameide, Sluis | ||
Ameide, Open Vensters |