Lijn 891 Rotterdam Centraal Station - Hardinxveld-Giessendam Station
Nachtbuslijn 891 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | nachtbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 891 is een nachtlijn die rijdt van het centraal station in Rotterdam via het centrum en de A16/A15 naar Papendrecht, Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam.
Route
Halte | ||
↓ | Rotterdam, Centraal station | |
↓ | Rotterdam, Beurs | |
Rotterdam, Stadionweg | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
↓ | Papendrecht, Busstation | |
Papendrecht, Jan Steenlaan | ||
Papendrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Papendrecht, Centrum | ||
Papendrecht, Rozenstraat | ||
Papendrecht, Sterflat | ||
Papendrecht, Willem Dreeslaan | ||
Papendrecht, Zernikelaan | ||
Papendrecht, Pieter Zeemanlaan | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
↓ | Hardinxveld-Giessendam, Station |