Lijn 139 Hilversum Station NS - Weesp Station NS
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 139 reed van Hilversum via 's Graveland, Ankeveen en Nederhorst den Berg naar Weesp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Station NS | ||
Hilversum, Trompenbergerweg | ||
's Graveland, Smidsbrug | ||
Ankeveen, Wipbrug | ||
Nederhorst den Berg, Centrum | ||
Weesp, Molenpad | ||
Weesp, Station NS |