Lijn 46 Tiel Station - Culemborg Station
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1x per 2 uur |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 46 is een voormalige streekbus van Tiel naar Culemborg.
Deze lijn is in het begin van de jaren 70 bij Zuidooster gekomen. In de dienstregeling 1973/1974 reed lijn 46 1x per 2 uur. Op maandag t/m vrijdag in de ochtendspits en middag reed lijn 46 1x per uur. Op dinsdagen reed er een extra marktrit van Maurik naar Culemborg en terug vanaf Zoelmond naar Maurik. Een reguliere rit uit Culemborg bood aansluiting.
In de dienstregeling 1976/1977 reed de laatste rit in beide richtingen alleen nog op zondag.
In de dienstregeling 1984/1985 reed lijn 46 op maandag t/m vrijdag de gehele dag als uurdienst. 's avonds en in het weekend werd 1x per 2 uur gereden. De marktdienst was inmiddels vervallen.
In de dienstregeling 1986/1987 werd de frequentie op zaterdagen overdag opgehoogd naar 1x per uur.
In de dienstregeling 1988/1989 werd in de spitsuren de route in Culemborg uitgebreid. Een rit in de ochtend reed door naar de halte Wang. In de middag vertrokken twee ritten vanaf de halte Wang.
Op onbekende datum is deze lijn verlengd naar Nieuwegein. Dit was reeds het geval in de Hermes dienstregeling 1997/1998. Bij Arriva zou deze later nog steeds deze route volgen.
Voormalige route jaren 80
Route is niet compleet
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Ziekenhuis | ||
Kerk Avezaath, Van Driel | ||
Kerk Avezaath, Gemeentehuis | ||
Erichem, Kerk | ||
Buren, Plantsoen | ||
Asch, Brievenbus | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Beusichem, Kerk | ||
Culemborg, Chopinplein | ||
Culemborg, Station | ||
Culemborg, Young (Spits, vanaf 29 mei 1988) | ||
Culemborg, Wang (Spits, vanaf 29 mei 1988) |
Voormalige route op 27 mei 1979
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Burg. Böhnhofflaan | ||
Tiel, Pr. Marijkelaan | ||
Tiel, Ziekenh. Bethesda | ||
Drumpt, Sonnevanck | ||
Drumpt, Burg. Meslaan/Augustinus | ||
Drumpt, Merc. Garage | ||
Drumpt, Hamsche brug | ||
Drumpt, H. van Driel | ||
Kerk Avezaath, Kerk | ||
Kerk Avezaath, Café Zomerzorg | ||
Kerk Avezaath, Gemeentehuis | ||
Kerk Avezaath, de Woerd | ||
Erichem, Betonweg | ||
Erichem, Lutterveld | ||
Erichem, Binnenstraat | ||
Erichem, Kerk | ||
Erichem, Erichemseweg 11 | ||
Buren, Melkfabriek | ||
Buren, Brug | ||
Buren, Plantsoen | ||
Buren, Oranjehof | ||
Asch, 't Hanenest | ||
Asch, Brievenbus | ||
Asch, Kerkpad | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk (Centrum) | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Culemborg, Lekdijk | ||
Culemborg, Vos-Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg/Smalriemseweg | ||
Culemborg, Honddijk/Voorkoopstraat | ||
Culemborg, Technische School | ||
Culemborg, Zandstraat | ||
Culemborg, Prijssestraat | ||
Culemborg, Gispen | ||
Culemborg, Station |
Route marktrit
Halte | ||
Maurik, Thomassen | ||
Maurik, Café van Dijk | ||
Maurik, Garststraat | ||
Maurik, Parkstraat | ||
Maurik, Prov. weg/Hoolweg | ||
Rijksweg, km paal 15.4 | ||
Rijksweg, Prov. weg/Versteeg | ||
Rijswijk, Prov. weg/Den Heuvel | ||
Rijswijk, Pr. Irenestraat | ||
Ravenswaay, Pr. Marijkesluis | ||
Ravenswaay, Provincialeweg | ||
Ravenswaay, van Haaften | ||
Ravenswaay, Ravensw.steeg | ||
Ravenswaay, Ds. Derksenschool | ||
Zoelmond, v. Dieën | ||
Zoelmond, Vlierenhut | ||
↑ | Zoelmond, Kerk | |
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk (Centrum) | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Culemborg, Lekdijk | ||
Culemborg, Vos-Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg/Smalriemseweg | ||
Culemborg, Honddijk/Voorkoopstraat | ||
Culemborg, Technische School | ||
Culemborg, Zandstraat | ||
Culemborg, Prijssestraat | ||
Culemborg, Gispen | ||
↓ | Culemborg, Station |