Lijn 682 Nunspeet Vreeweg - Zwolle Molenweg
Buslijn 682 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (1x heen, 2x terug) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 682 is een schoolbus en rijdt van Nunspeet via Doornspijk, Elburg en 't Harde naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Vreeweg | ||
Nunspeet, Nijverheidsweg | ||
Nunspeet, Berenbosweg | ||
Nunspeet, Station NS | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, Boterdijk | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klokbekerweg | ||
Elburg, Eperweg | ||
't Harde, Wolkamerweg | ||
't Harde, Centrum | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Isala Klinieken (Locatie: Sophia) | ||
Zwolle, Dr. Hengeveldweg | ||
Zwolle, Molenweg |