Lijn 17 Groningen, Centraal Station - Station Noord
Voormalige spitsbuslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Gemeentelijk Vervoerbedrijf Groningen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | Mercedes-Benz O405 |
Periode | 31 mei 1992 t/m 22 mei 1993 |
Opvolger(s) | 17 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 reed vanaf het Hoofdstation via Vinkhuizen en Zernike naar Station Noord.
Dienstregeling
- Er waren van Spitslijn 17, twee route varianten; Centraal Station - Vinkhuizen v.v. en Centraal Station - Station Noord v.v.
- De volledige route Hoofdstation - Noorderstation werd 2x per uur gereden tussen 7.30 - 10.00u en van 11.45 - 17.15u.
- Via Zernike werd alleen 's morgens gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Eelderbrug | ||
Groningen, Eendrachtskade | ||
Groningen, Rembrandt van Rijnstraat | ||
Groningen, Hoendiep/Atoomweg | ||
Groningen, Hoendiep/Meubelboulevard | ||
Groningen, Diamantlaan/Protonstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Travertijnstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Pyrietstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Veldspaatstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Barnsteenstraat | ||
Groningen, Edelsteenlaan/Diamantlaan | ||
Groningen, Goudlaan/Edelsteenlaan | ||
Groningen, Zernikelaan | ||
Groningen, Zernikelaan/Blauwborgje | ||
Groningen, Zernikelaan/Crematoriumlaan | ||
Groningen, Zonnelaan/Kometenstraat | ||
Groningen, Goudlaan/Siersteenlaan | ||
Groningen, Pleiadenlaan/Voermanstraat | ||
Groningen, Zonnelaan/Winkelcentrum Paddepoel | ||
Groningen, Eikenlaan/De Trefkoel | ||
Groningen, Eikenlaan/Elzenlaan | ||
Groningen, Kastanjelaan/Abeelstraat | ||
Groningen, Station Noord |
Geschiedenis
In de GVBG Dienstregeling 1993/1994 werd deze routevoering weer opgeheven. En vervangen door een nieuwe lijn 17