Lijn R37 Beckum Busbahnhof - Hamm Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 dec 2023 om 11:21
Buslijn R37 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VGB |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zondag | rijdt niet |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R37 rijdt van Beckum Stadtmitte via Ahlen Dolberg en Hamm Heessen naar Hamm Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Beckum, Busbahnhof | ||
Beckum, Rathaus | ||
Beckum, Wasserwerk | ||
Beckum, Evangelischer Friedhof | ||
Beckum, Laukämper | ||
Beckum, Berkemeier | ||
Beckum, Afhüppe | ||
Ahlen, Hölscher | ||
Ahlen, Steinhoff | ||
Ahlen, Weber | ||
Ahlen, Henneberg | ||
Ahlen, Alleestraße | ||
Ahlen, Dolberg Mitte | ||
Ahlen, Dolberg Sportplatz | ||
Ahlen, Hoffbauer | ||
Hamm, Schloß Oberwerries | ||
Hamm, Westhusener Weg | ||
Hamm, Schafbusch | ||
Hamm, Westfalenschänke | ||
Hamm, Schlossmühle | ||
Hamm, Am Roten Läppchen | ||
Hamm, Weißenburg | ||
Hamm, Sandstraße | ||
Hamm, Mattenbecke | ||
Hamm, Heessener Straße | ||
Hamm, Flugplatz/Lippeaue | ||
Hamm, Nordstraße | ||
Hamm, Allee-Center/Ritterpassage | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz |
Geschiedenis
Op 18 juli 2021 werd de halte Flugplatz hernoemd in Flugplatz/Lippeaue en de halte Hoher Weg in Schlossmühle.
Op 17 september 2022 werd de dienstregeling gewijzigd. Op zaterdag werd de frequentie verlaagd van 1x/uur en 1x/2 uur en op zondag kwamen de vier ritten met een frequentie van 1x/2 uur volledig te vervallen.