Lijn 33 is een buslijn die vanaf station Arnhem via Huissen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, een Ressen naar station Nijmegen gaat.
Route
Op maandagen en zaterdagen slaat de buslijn overdag de haltes Nijmegen, Museum het Valkhof tot en met Nijmegen, Smetiusstraat over wegens markt. De vervangende haltes zijn Sint Canisiussingel en Nassausingel.
De spitstoevoegers op lijn 33 worden alleen in de spitsrichting tussen Huissen en Arnhem gereden. Op dit traject rijdt er op die momenten samen met lijn 32 8x per uur een bus.
Halte
Arnhem, Centraal Station
Arnhem, Willemsplein
Arnhem, Velperplein
Arnhem, Schouwburg
Arnhem, Airborneplein
Arnhem, De Monchyplein
Arnhem, Groene Weide
Arnhem, Visserslaan
Arnhem, Stadswaardenlaan
Huissen, Grevenveld
Huissen, Nielant
Huissen, Heirweg
Huissen, Loostraat
Huissen, Rabobank
Huissen, Stadswal
Huissen, Binnenveld
Huissen, Valom
Huissen, Willemsen
Angeren, Geldersch Oord
Angeren, Kamervoort
Angeren, Transformator
Angeren, Sterrenberg
Angeren, Boerenhoek
Doornenburg, Stenen Palen
Doornenburg, de Linge
Doornenburg, Krakkedel
Doornenburg, de Woerd
Doornenburg, Rijnstraat
Doornenburg, van Kol
Doornenburg, Blauwe Hoek
Gendt, Molenstraat
Gendt, Olyhorststraat
Gendt, Kapelstraat
Gendt, Dwarsakker
Gendt, Julianaplein
Gendt, Markt
Gendt, Baron van Gendtlaan
Gendt, Kommerdijk
Gendt, Kruisstraat
Gendt, Industrieterrein
Haalderen, Groenestraat
Haalderen, Kolkweg
Haalderen, Kerk
Haalderen, Lage Zandsestraat
Haalderen, De Essenpas
Bemmel, Papenstraat
Bemmel, Connexxion Garage
Bemmel, Ploeglaan
Bemmel, Gersthof
Bemmel, Loostraat
Bemmel, De Timp
Bemmel, Klein Rome
Ressen, Ressensestraat
Ressen, P+R Waalsprinter
Nijmegen, Museum Het Valkhof
Nijmegen, Kelfkensbos
Nijmegen, Burchtstraat
Nijmegen, Plein 1944
Nijmegen, Smetiusstraat
Nijmegen, Centraal Station
Geschiedenis lijn 33
Lijn 33 rijdt al sinds voor 2005 tussen de centrale stations van Arnhem en Nijmegen.