Lijn 857 Neuss, Zolltor - Hauptfriedhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 jun 2023 om 20:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 857 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWN |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Neuss |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 9 januari 2023 |
Voorganger(s) | 857 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 857 rijdt van Neuss Stadtmitte via Neuss Hauptbahnhof naar het Hauptfriedhof.
Dienstregeling
- De gehele week rijdt aansluitend een belbus gereden tussen de haltes Hauptfriedhof en Bauerbahn.
Route
Halte | ||
Neuss, Zolltor | ||
Neuss, Neustraße | ||
Neuss, Niedertor | ||
Neuss, Schwannstraße | ||
Neuss, Hauptbahnhof | ||
Neuss, Hermannsplatz | ||
Neuss, Buschstraße | ||
Neuss, Weidenstraße | ||
Neuss, Klever Straße | ||
Neuss, Alter Friedhof | ||
Neuss, Görresstraße | ||
Neuss, Neuer Friedhof | ||
Neuss, Hauptfriedhof | ||
Neuss, Bauerbahn |
Geschiedenis
Op 9 januari 2023 werd de route verlengd. Voortaan werd ook tussen Neuss Hauptbahnhof en de halte Zolltor gereden. Tevens werd in de ochtendspits voortaan in beide richtingen 2x/uur gereden in plaats van alleen richting Neuss Hauptbahnhof en de ritten gingen zowel beginnen als eindigen bij de halte Hauptfriedhof.