Treinserie 14700 (1974/1975)
Versie door Frank (overleg | bijdragen) op 28 mei 2023 om 23:20 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VSerieInfo |serie=14700 |dienstregeling=1974/1975 |vervoerder=NS |traject=Amsterdam CS - Heerhugowaard |treinsoort=Stoptrein |frequenti...')
Treinserie 14700 in 1974/1975
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Heerhugowaard |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1974/1975 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 2x/uur |
Opmerkingen | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
Treinserie 14700 was in de dienstregeling 1974/1975 de stoptrein tussen Amsterdam CS, Alkmaar en Heerhugowaard.
Inhoud
Traject
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Hembrug | ||
Zaandam | ||
Koog-Bloemwijk | ||
Koog-Zaandijk | ||
Wormerveer | ||
Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar | ||
Heerhugowaard |
Opmerkingen
- Richting Alkmaar reden de volgende ritten: 's Ochtends één rit van Amsterdam CS naar Alkmaar (zonder stop te Heiloo) en 's middags een rit van Amsterdam CS naar Uitgeest, een rit van Amsterdam CS naar Den Helder (met stops te Schagen en Anna Paulowna, maar zonder stop te Koog Bloemwijk) en een rit naar Hoorn (met stop te Obdam, maar zonder stop te Uitgeest).
- Richting Amsterdam CS reden vijf ritten in de ochtendspits: één rit van Heerhugowaard naar Amsterdam CS, één rit van Alkmaar naar Amsterdam CS, twee ritten van Uitgeest naar Amsterdam CS (zonder stop te Koog Bloemwijk) gevolgd door nog een rit van Heerhugowaard naar Amsterdam CS.
- Alleen de eerste vier ritten richting Amsterdam CS stopten te Hembrug.
Spoorlijn(en)
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 14700
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1975/1976 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard-Broek op Langendijk | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1976/1977 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1977/1978 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1978/1979 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1979/1980 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1980/1981 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug; stopte vanaf 28 september 1980 te Alkmaar Noord. |
1981/1982 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1982/1983 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein |
1983/1984 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1984/1985 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1985/1986 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1986/1987 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1987/1988 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1988/1989 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1989/1990 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1990/1991 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1991/1992 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1992/1993 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1993/1994 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1994/1995 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1995/1996 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1999/2000 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2000/2001 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2001/2002 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2003 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Stolberg-Altstadt | DB Regio NRW | Reed in Duitsland als RB20 |
2010 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Uitgeest | NS | |
2011 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Uitgeest | NS |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 14700
- Dienstregeling 1974/1975
- Station Amsterdam Centraal
- Station Hembrug
- Station Zaandam
- Station Koog-Zaandijk
- Station Zaandijk Zaanse Schans
- Station Wormerveer
- Station Krommenie-Assendelft
- Station Uitgeest
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Station Heerhugowaard
- Dienstregeling Staatslijn K