Lijn 44 Aalst Station - Londerzeel Station
{{LijnInfo |buitenland=ja |land=België |dienstregeling=2021 |lijnnr=44 |lijnkleurz=ff88aa |route=Aalst - Moorsel - Meldert - Baardegem → Opwijk → Merchtem → Steenhuffel → Londerzeel |vervoerder=De Decker-Van Riet, [[Coach Partners Oost-Vlaanderen|Coach Partners garage LEDE) i.o.v. De Lijn |entiteit=Oost-Vlaanderen |lijnsoort=Streekbus |voorganger=44 |frequentie_spits=1-2x/dag |frequentie_spits_vakantie=rijdt niet |frequentie_dal=1x/woensdag |frequentie_dal_vakantie=rijdt niet }} Lijn 44 rijdt van Aalst via Moorsel, Meldert, Baardegem, Opwijk, Merchtem en Steenhuffel naar Londerzeel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Baardegem naar Aalst Atheneum.
- Rond het middaguur op woensdag rijdt één rit van Aalst Station naar Opwijk.
- In de middagspits rijdt één rit van Aalst Station naar Londerzeel en één rit van Aalst Station naar Opwijk.
Route
Halte | ||
Aalst, Koninklijk Technisch Atheneum | ||
Aalst, Asserendries | ||
Aalst, VTI | ||
Aalst, Meulenschettekapel | ||
Aalst, Vredeplein | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Een Meistraat | ||
Aalst, Doolhofstraat | ||
Aalst, Slotstraat | ||
Aalst, Onze-Lieve-Vrouw Ziekenhuis | ||
Aalst, Paardendries | ||
Aalst, Achterweg | ||
Moorsel, Koebrugstraat | ||
Moorsel, Kapittelstraat | ||
Moorsel, Waverstraat | ||
Moorsel, Onze-Lieve-Vrouw Kapel | ||
Moorsel, Opwijksesteenweg | ||
Meldert, Koeisteert | ||
Meldert, Achterstraat | ||
Meldert, Walburgaweg | ||
Meldert, Hoogstraat | ||
Meldert, Dorpstraat | ||
Opwijk, Klaarstraat | ||
Opwijk, Heiveld | ||
Opwijk, Heirbaan | ||
Opwijk, Kouterlaan | ||
Opwijk, Marktstraat | ||
Opwijk, Station | ||
Opwijk, Kouterlaan | ||
Opwijk, Heirbaan | ||
Opwijk, Heiveld | ||
Opwijk, Fabriekstraat | ||
Opwijk, Hollestraat | ||
Opwijk, Steenweg op Merchtem | ||
Opwijk, Klei | ||
Opwijk, Overweg | ||
Merchtem, Spiegellaan | ||
Merchtem, Varkensmarkt | ||
Merchtem, Burchtlaan | ||
Merchtem, Ten Dreef | ||
Merchtem, Sint-Jansstraat | ||
Merchtem, Terlinden | ||
Merchtem, Molenstraat | ||
Steenhuffel, Bonte Straat | ||
Steenhuffel, Rond Punt | ||
Steenhuffel, Kerk | ||
Londerzeel, Lakeman | ||
Londerzeel, Kapel Linde | ||
Londerzeel, Tramstraat | ||
Londerzeel, Dorpstraat | ||
Londerzeel, Chrysantenlaan | ||
Londerzeel, Station |
Geschiedenis
Op een onbekend moment is het trajectdeel naar Londerzeel geheel vervallen, voortaan werd nog slechts tot Opwijk gereden.
Op een onbekend moment is het traject naar Londerzeel weer teruggekomen als lijn 44, met op enkele trajecten kleine routewijzigingen.