Lijn 10 Antwerpen Melkmarkt - Wijnegem Fortveld
Tramlijn 10 in het buitenland Bekijk de voormalige lijnen 10 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 5x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 10 rijdt vanaf Antwerpen Melkmarkt via het centraal station en Borgerhout naar Deurne.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Melkmarkt | ||
Antwerpen, Sint-Katelijne | ||
Antwerpen, Sint-Jacob | ||
Antwerpen, Jezusstraat | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Turnhoutsepoort | ||
Borgerhout, Hof Ter Lo | ||
Deurne, Cogelsplein | ||
Deurne, Gallifortlei | ||
Deurne, Venneborg | ||
Deurne, Schotensesteenweg |