Lijn 166 Köln, Porz Markt - Elsdorf
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 jan 2022 om 10:37
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn 166 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn 166 rijdt van Köln Porz via Urbach, Grengel, Elsdorf en Urbach terug naar Porz.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf 21:00 uur.
Route
Halte | ||
Köln, Porz Markt | ||
Köln, Klingerstraße | ||
Köln, Bahnhof Porz | ||
Köln, Celsiusstraße | ||
Köln, Feuerwache | ||
Köln, Urbach Kaiserstraße | ||
Köln, Urbach Friedhof | ||
Köln, Friedrich-Hirsch-Straße | ||
Köln, Urbach Waldstraße | ||
Köln, Antoniusstraße | ||
Köln, Graf-Zeppelin-Straße | ||
Köln, Friedensstraße | ||
Köln, Wiesenweg | ||
Köln, Elsdorf | ||
Geschiedenis
Op 12 december 2021 werd de halte Waldstraße/Akazienweg hernoemd in Graf-Zeppelin-Straße.