Lijn 77 Gorinchem Station - Sliedrecht De Lockhorst
Buslijn 77 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | taxibus, Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 77 rijdt van station Gorinchem via Schelluinen, Boven-Hardinxveld, station Hardinxveld-Giessendam, Giessendam en Sliedrecht naar station Sliedrecht en vervolgens door naar halte De Lockhorst. Op de ritten die het volledige traject rijden wordt van maandag t/m vrijdag overdag een Irisbus GX127 ingezet, de korte ritten van station Hardinxveld-Giessendam naar Sliedrecht en enkele dalritten in de ochtend en vroege middag worden met een taxibusje gereden. In de vroege avond en op zaterdag worden alle ritten met een taxibusje gereden, 's avonds laat en op zondag wordt deze lijn als belbus gereden. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Schelluinen, Brug | ||
Boven-Hardinxveld, Nieuwendijk | ||
Boven-Hardinxveld, Boutseschool | ||
Boven-Hardinxveld, Forel | ||
Boven-Hardinxveld, Tien Morgen | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, Burg. de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg / Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pouwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Oosterbrug (waterbus) | ||
Sliedrecht, Middeldiepstraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Sliedrecht, De Lockhorst |