Lijn 539 Königswinter Oberpleis Busbahnhof - Neustadt Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 nov 2021 om 20:43
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 539 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Rijdt sinds | 18 augustus 2021 |
Voorganger(s) | 539 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/(3) uur |
Spits (vakantie) | 1x/(3) uur |
Dal | 1-2x/(2) uur |
Dal (vakantie) | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 539 rijdt van Königswinter Oberpleis via Königswinter Berghausen, Königswinter Willmeroth, Königswinter Eudenbach, Buchholz Ortsmitte, Buchholz Griesenbach, Asbach Limbach, Asbach Ortsmitte, Asbach Straßen en Neustadt Etscheid naar Neustadt Ortsmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 1x/uur gereden richting Oberpleis en 1x/2 uur richting Neustadt. Hierbij valt tussen Asbach en Neustadt een gat van drie uur.
- In de daluren wordt standaard 1x/2 uur gereden en in de middagspits 1x/uur.
- In de ochtendspits rijdt een scholierenrit van Eudenbach Kirche naar Oberpleis Busbahnhof en een rit van Oberpleis Busbahnhof naar Realschule Plus. In de vakanties rijdt de laatstgenoemde rit tot Asbach Markt. Rond het middaguur rijden twee scholierenritten van Buchholz Grundschule naar Asbach Markt.
Route
Halte | ||
Königswinter, Oberpleis Busbahnhof | ||
Königswinter, Auf dem Eigenacker | ||
Königswinter, Boseroth | ||
Königswinter, Berghausen Neuer Weg | ||
Königswinter, Berghausen Im Hagen | ||
Königswinter, Willmeroth Abzweig | ||
Königswinter, Willmeroth Ort | ||
Königswinter, Gartenstraße | ||
Königswinter, Eudenbach Kirche | ||
Königswinter, Sassenberg Abzweig | ||
Königswinter, Flugplatz Nord | ||
Buchholz, Krummenast | ||
Buchholz, Solscheid | ||
Buchholz, Grundschule | ||
Buchholz, Hauptstraße | ||
Buchholz, Dürenberg | ||
Buchholz, Oberscheid (Buchholz) | ||
Buchholz, Buchholzstraße | ||
Buchholz, Neuwieder Straße | ||
Asbach, Hurtenbach | ||
Asbach, Limbach Kirche | ||
Asbach, Löhe | ||
Asbach, Hussen | ||
Asbach, Zurheiden Abzweig | ||
Asbach, Markt | ||
Asbach, Albert-Schweitzer-Schule | ||
Asbach, Grundschule | ||
Asbach, Realschule Plus | ||
Asbach, VorteilCenter | ||
Asbach, Wilsberg Abzweig | ||
Asbach, Straßen | ||
Asbach, Oberplag | ||
Neustadt, Etscheid | ||
Neustadt, Evangelische Kirche | ||
Neustadt, Schulzentrum |
Geschiedenis
Op 18 augustus 2021 werd de route verlengd van Asbach naar Neustadt. Hierbij werd de dienstregeling van enkele ritten licht gewijzigd en kwamen de haltes Realschule Plus en VC Tankstelle te vervallen. Tevens werd de halte Hurtenbach Eitorfer Straße hernoemd in Hurtenbach, de halte Löhe Eitorfer Straße in Löhe en de halte Oberscheid bei Buchholz in Oberscheid (Buchholz).