Lijn 278 Hoogezand P.S. Gerbrandyhof 1 - Schildwolde Carpoolplaats
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 14:02 (Lijn 278 Hoogezand Gemeentehuis - Schildwolde Carpoolplaats hernoemd naar Lijn 278 Hoogezand P.S. Gerbrandyhof 1 - Schildwolde Carpoolplaats)
Buslijn 278 | |
Vervoerder(s) | De Grooth |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Servicebus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 278 rijdt van Hoogezand via Froombosch en Slochteren naar Schildwolde.
Tussen 12.00 en 14.00 rijdt deze lijn alleen op verzoek. D.w.z. dat deze dan dus gereserveerd moet worden.
Route
Historie
Deze lijn is geintroduceerd op 15 maart 2010. Voorlopig betreft het alleen maar een proef, of er een vervolg komt wordt na de proefperiode bekeken.