Lijn 623 Leer Bahnhof/ZOB - Augustfehn Bahnhof
Buslijn 623 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Weser-Ems Bus |
Verkeersverbond | VEJ |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 2-3x/dag |
Dal | 0-1x/ uur |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (belbus) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Leer via Nortmoor, Filsum, Stickhausen, Velde, Detern, Deternerlehe en Hollen naar Augustfehn.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 12:00 uur wordt niet gereden.
- In de vakanties rijden in de ochtend twee ritten van Hollen naar Leer. In de middag rijden drie ritten van Leer naar Augustfehn en twee ritten in de omgekeerde richting.
- Er zijn enkele afwijkende routes die mogelijk niet zijn weergegeven.
Route
Halte | ||
Leer, Bahnhof/ZOB | ||
Leer, Friesenstraße/Jahnstraße | ||
Leer, Friesenstraße/Turnerweg | ||
Leer, Hajo-Unken-Straße | ||
Leer, Bürgermeister-Ehrlenholtz-Straße | ||
Leer, Ostersteg | ||
Leer, Heisfelder Straße/Hasenpfad | ||
Leer, Heisfelder Straße/Burfehner Weg | ||
Leer, Augustenstraße/Friedhof | ||
Leer, Hauptstraße/Kastanienallee | ||
Leer, Hauptstraße/Eichendorffstraße | ||
Leer, Hohe Loga/Logaer Weg | ||
Leer, Hohe Loga/Mittelweg | ||
Leer, Logabirumer Straße/Hohe Heide | ||
Leer, Maiburg | ||
Nortmoot, Dorfstraße/Bruntjer Weg | ||
Nortmoot, Dorfstraße/Zum Bahnhof | ||
Nortmoot, Dorfstraße/Im Dorfe | ||
Nortmoot, Dorfstraße 7/14 | ||
Filsum, Leeraner Straße 6 | ||
Filsum, Schule | ||
Filsum, Osterende/Rathausstraße | ||
Filsum, Leeraner Straße/Deterner Straße | ||
Stickhausen, Deterner Straße/Leeraner Straße | ||
Stickhausen, Burg | ||
Stickhausen, Von-Glan-Straße/Alte Heerstraße | ||
Velde, Westerlandstraße/Bahnhofsstraße | ||
Detern, Schule | ||
Detern, Westerlandstraße/Gasteweg | ||
Detern, Kirche | ||
Detern, Denkmalstraße/Osterstraße | ||
Detern, Graf-Egge-Straße/Hinterloosweg | ||
Deternerlehe, Norderstraße/Mittelweg | ||
Deternerlehe, Norderstraße/Streek | ||
Stallbrüggerfeld, Hauptstraße/Wergenweg | ||
Stallbrüggerfeld, Hauptstraße/Herrenmoorweg | ||
Lammertsfehn, Friesenstraße/Hauptstraße | ||
Lammertsfehn, Friesenstraße/Kielweg | ||
Nordgeorgsfehn, Mittelende Nord 94 | ||
Nordgeorgsfehn, Mittelende Nord 60 | ||
Nordgeorgsfehn, Mittelende Nord 6 | ||
Nordgeorgsfehn, Obenende Süd 65 | ||
Nordgeorgsfehn, Obenende Süd/Klein-Remelser-Straße | ||
Klein-Remels, Friesenstraße/Zichterstraße | ||
Lehe, Schulstraße/Norder Straße | ||
Lehe, Schulstraße/Friesenstraße | ||
Lehe, Südgeorgsfehner Straße 8 | ||
Hollen, Friesenstraße/Westerfeld | ||
Hollen, Friesenstraße/Börgmannsweg | ||
Hollen, Deterner Straße/Hollener Landstraße | ||
Hollen, Kirche | ||
Hollen, Südgeorgsfehner Straße/Mittelweg | ||
Südgeorgsfehn, Friedhof | ||
Augustfehn, Schützenhof | ||
Augustfehn, Oberschule | ||
Augustfehn, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd de halte Blindenheim hernoemd in B436/Hauptstraße.
Op 13 december 2020 werd een groot aantal haltes hernoemd. Zo werd de halte Leer ZOB hernoemd in Leer Bahnhof/ZOB, de halte Friesenstraße/Augustenstraße in Friesenstraße/Jahnstraße, de halte Friesenstraße/LZB in Friesenstraße/Turnerweg, de halte Ostersteg Schule in Ostersteg, de halte Hasenpfad in Heisfelder Straße/Hasenpfad, de halte Heisfelder Straße Apotheke in Heisfelder Straße/Burfehner Weg, de halte Augustenstraße in Augustenstraße/Friedhof, de halte B436/Hauptstraße in Hauptstraße/Kastanienallee, de halte Eichendorffstraße in Hauptstraße/Eichendorffstraße, de halte Staklies in Hohe Loga/Logaer Weg, de halte Leding in Hohe Loga/Mittelweg, de halte Goldener Stern in Logabirumer Straße/Hohe Heide, de halte Bruntjer Weg in Dorfstraße/Bruntjer Weg, de halte Alter Bahnhof in Dorfstraße/Zum Bahnhof, de halte Mitte in Dorfstraße/Im Dorfe, de halte Djuren in Dorfstraße 7/14, de halte Scholz in Leeraner Straße 6, de halte Wergenweg in Hauptstraße/Wergenweg, de halte Janssen in Hauptstraße/Herrenmoorweg, de halte Abzweig Selverde in Friesenstraße/Hauptstraße, de halte Kielweg in Friesenstraße/Kielweg, de halte Trafo in Mittelende Nord 94, de halte Pleis in Mittelende Nord 60, de halte Kroon in Mittelende Nord 6, de halte Verlaatoben in Obenende Süd 65, de halte Brücke/De Freese in Obenende Süd/Klein-Remelser-Straße, de halte Denkmal in Friesenstraße/Zichterstraße, de halte Klein-Remels in Friesenstraße/Zichterstraße, de halte Bahnhof in Osterende/Rathausstraße, de halte Abzweig Ammersum in Leeraner Straße/Deterner Straße, de halte Abzweig Ammersum in Deterner Straße/Leeraner Straße, de halte Alte Heerstraße in Von-Glan-Straße/Alte Heerstraße, de halte Abzweig Bahnhof in Westerlandstraße/Bahnhofsstraße, de halte Gasteweg in Westerlandstraße/Gasteweg, de halte Apotheke in Kirche, de halte Denkmal in Denkmalstraße/Osterstraße, de halte Graf-Egge-Straße in Graf-Egge-Straße/Hinterloosweg, de halte Rolfs in Norderstraße/Mittelweg, de halte Abzweig Streek in Norderstraße/Streek, de halte Südgeorgsfehnerstraße in Südgeorgsfehner Straße 8, de halte Schulstraße in Schulstraße/Friesenstraße, de halte Schulstraße/Pleis in Schulstraße/Norder Straße, de halte Westerfeld in Deterner Straße/Westerfeld, de halte Mühle in Deterner Straße/Hollener Landstraße en de halte Abzweig Bargerfehn in Südgeorgsfehner Straße/Mittelweg.