Lijn 6 Lelystad, Station Centrum - Waterwijk
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | VAD (... - 1994), Midnet (1994 - ...) |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 6 reed van station Lelystad Centrum via het Ziekenhuis naar de Waterwijk.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Ravelijn | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, Hollands Diepstraat | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Zwartezeestraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 29 mei 1994 werd en reorganisatie afgerond binnen de VSN-groep; het volledige vervoersgebied van de VAD werd samengevoegd met het oostelijk deel van Centraal Nederland en de vestiging Nieuwegein van Westnederland, waarmee de nieuwe vervoersmaatschappij Midnet ontstond. De route van deze lijn bleef ongewijzigd, maar de dienstregeling werd aanmerkelijk uitgebreid. In de spitsuren werd voortaan 6x per uur in beide richtingen gereden en in de daluren 3x per uur. Voorheen was dit 4x respectievelijk 2x per uur.