Lijn 42 Geleen Busstation - Hoensbroek Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 nov 2010 om 16:52 (Lijn 42 Sittard Orbis Medisch Centrum - Hoensbroek Akerstraat / Emmaweg hernoemd naar Lijn 42 Geleen Busstation - Hoensbroek Akerstraat / Emmaweg)
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Sittard via Geleen, Puth, Schinnen naar Hoensbroek.
Route
Halte | ||
Geleen, Busstation | ||
Geleen, Kummenaedestraat | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Frans Erenslaan | ||
Geleen, Stationsplein | ||
Geleen, Oranjestraat / Peschstraat | ||
Geleen, Beekstraat | ||
Puth, Bovenste Puth | ||
Puth, Kerk | ||
Puth, Kerkweg 32 | ||
Schinnen, Holleweg | ||
Schinnen, Station | ||
Schinnen, Dorpsstraat | ||
Schinnen, Altaarstraat | ||
Schinnen, Krekelberg | ||
Hoensbroek, Hommert | ||
Hoensbroek, Hommerterweg | ||
Hoensbroek, Sint Janscollege | ||
Hoensbroek, Akerstraat / Emmaweg |