Lijn 76 Bunschoten Haarbrug Noord - Leusden Middenweg
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Stadsvervoer Nederland |
Concessie | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 12 december 2004 t/m 10 december 2006 |
Opvolger(s) | 76, 78 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 76 reed van Bunschoten/Spakenburg via Amersfoort naar Leusden.
Dienstregeling
- In de avonduren werd 1x/uur het gehele traject gereden aangevuld met 1x/uur Bunschoten/Spakenburg - Amersfoort.
- In de daluren reden alle ritten vanaf Leusden, Middenweg verder als lijn 70 en reed lijn 70 vanaf Leusden, Asschatterweg verder als lijn 76.
Route
Halte | ||
Bunschoten, Haarbrug Noord | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Spakenburg, Huygenslaan | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Brahmslaan | ||
Bunschoten, Wilde Zwaan | ||
Bunschoten, Blauwe Reiger | ||
Bunschoten, De Kronkels | ||
Bunschoten, Polynorm | ||
Bunschoten, Lodijk | ||
Amersfoort, Zeldertseweg | ||
Amersfoort, Pastoor Pieckweg | ||
Amersfoort, Zevenhuizerstraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Busstation/NS | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, De Kei/Julianaplein | ||
Amersfoort, Hendrik van Viandenstraat | ||
Amersfoort, Blekerseiland | ||
Amersfoort, Boreelstraat | ||
Amersfoort, Nijenstede | ||
Amersfoort, Zhs Meander Elisabeth | ||
Leusden, Ursulineweg | ||
Leusden, Heiligenbergweg | ||
Leusden, Groene Zoom | ||
Leusden, Rossenberglaan | ||
Leusden, Geertrudeshof | ||
Leusden, Torenakkerweg | ||
Leusden, Bohemen | ||
Leusden, Asschatterweg | ||
Leusden, De Biezenkamp | ||
Leusden, Zwarteweg | ||
Leusden, Bedr. Ter. De Horst | ||
Leusden, 't Vliet | ||
Leusden, Waterlinie | ||
Leusden, Schotkamp | ||
Leusden, 't Ruige Veld | ||
Leusden, Arebos | ||
Leusden, Middenweg | ||
Leusden, Arebos | ||
Leusden, 't Ruige Veld | ||
Leusden, Schotkamp | ||
Leusden, Waterlinie | ||
Leusden, 't Vliet | ||
Leusden, Bedr. ter. De Horst | ||
Leusden, Zwarteweg | ||
Leusden, De Biezenkamp | ||
Leusden, Asschatterweg |
Geschiedenis
Lijn 76 ontstond bij de start van de nieuwe concessie Oost-Utrecht op 12 december 2004 uit het combineren van de bestaande lijnen van Amersfoort naar Bunschoten-Spakenburg en het noordelijk deel van Leusden. Met ingang van 11 december 2005 werd in de daluren nog maar één keer de lus door Bunschoten-Spakenburg gereden, waardoor de vertrektijden wijzigden.
Per 10 december 2006 werd lijn 76 om aansluitingen op de nieuwe NS-dienstregeling te kunnen blijven bieden te station Amersfoort geknipt in de lijnen [[76 en 78. De route en haltes in Leusden bleven hierbij ongewijzigd, wel werd de frequentie in de avonduren tot 21.00 uur daar verdubbelt tot 2x/uur.