Lijn SB69 Bonn, Hauptbahnhof - Hardthöhe Südwache
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jan 2021 om 20:45
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB69 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB69 rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Endenich naar Brüser Berg.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Karlstraße | ||
Bonn, Auf dem Hügel | ||
Bonn, Im Feldpütz | ||
Bonn, Carl-Schurz-Straße | ||
Bonn, Edith-Stein-Anlage | ||
Bonn, Goerdelerstraße | ||
Bonn, Geschwister-Scholl-Straße | ||
Bonn, Auf dem Kirchbüchel | ||
Bonn, Basketsring | ||
Bonn, Hallestraße | ||
Bonn, Fahrenheitstraße | ||
Bonn, Marie-Curie-Straße | ||
Bonn, Heinkelstraße | ||
Bonn, Hardthöhe Südwache |