Lijn 128 Westenschouwen Dorp - Goes Bergweg
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 15 nov 2010 om 18:21
Buslijn 128 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 128 rijdt van Westenschouwen via Burgh, Haamstede, Renesse, Noordwelle en Zierikzee naar Goes.
In de ochtendspits rijdt één rit een versnelde route en die rijdt binnen Zierikzee en andere route.
Route
Halte | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, A. van der Weydeweg | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Noordstraat | ||
Renesse, Transferium | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Noordwelle, Provincialeweg | ||
Serooskerke, Schelphoek | ||
Moriaanshoofd, Provincialeweg | ||
Kerkwerve, Versputseweg | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Scheldestraat | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Sas alleen richting Goes | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Bergweg |