Lijn 45 Jemeppe Gare Routière - Engis Rue du 15 Août
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 45 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/avond |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 45 rijdt van Jemeppe via Flémalle en Ivoz naar Engis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten non-stop van Engis naar Flémalle om vanaf daar verder te gaan als lijn 47, in de terugrichting begint één rit in Flémalle en rijdt wel de normale route naar Engis.
- In de ochtendspits rijdt één rit verder naar Stockay en 's middags begint één rit daar. 's Ochtends komt deze rit uit Jemeppe, op woensdagmiddag rijdt deze rit als losse bus naar de halte Rue du 15 Août en op overige dagen rijdt deze rit naar de halte Engihoul.
Route
Halte | ||
Jemeppe, Gare Routière | ||
Jemeppe, Lambotte | ||
Jemeppe, Église | ||
Jemeppe, Rue de la Station | ||
Jemeppe, Kessales | ||
Jemeppe, Dépôt TEC | ||
Jemeppe, Espérance | ||
Jemeppe, Mécanique | ||
Flémalle, Rue du Passage d'Eau | ||
Flémalle, Place Samuel Donnay | ||
Flémalle, Bailly | ||
Flémalle, Caserne S.C.I. | ||
Flémalle, Rue Edgard Doneux | ||
Flémalle, Borgnet | ||
Flémalle, Rue Malvoz | ||
Flémalle-Haute, Gare | ||
Flémalle, Les Chaffours | ||
Ivoz, Place Gérard | ||
Ivoz, Rue du Moulin | ||
Ivoz, Rue de la Colline | ||
Ivoz, Rue Rochette | ||
Ivoz, Thiers de Ramet | ||
Ivoz, Rue Fays | ||
Ivoz, Les Villas | ||
Ramet, Place | ||
Ramet, Chausée de Ramioul no. 287 | ||
Engis, Engihoul | ||
Engis, Maison Communale | ||
Engis, Ecoles | ||
Engis, Sentier de l'Ecole | ||
Engis, Nouvelle Route 42 | ||
Engis, Nouvelle Route 101 | ||
Engis, Thier Oulet (Hardémont) | ||
Engis, Nouvelle Route 183 | ||
Engis, Tour en Bêche | ||
Engis, Chemin d'Engismont | ||
Engis, Thier Ardent | ||
Engis, Rue des Alunières | ||
Engis, Rue du Parc | ||
Engis, Rue du 15 Août | ||
Awirs, Rue Héna | ||
Awirs, Rue des Fagnes | ||
Engis, Rue du Parc | ||
Engis, Rue des Alunières | ||
Engis, Thier Ardent | ||
Engis, Chemin d'Engismont | ||
Engis, Tour en Bêche | ||
Stockay, Orangerie | ||
Stockay, Château de Warfusée | ||
Stockay, Athénée | ||
Stockay, Boulevard des Combattants | ||
Stockay, Place Douffet | ||
Stockay, Place A. Renard |
Geschiedenis
Op een onbekend moment, vermoedelijk rond de jaarwisseling 2016/2017, werd een routevariant naar Stockay toegevoegd.