Lijn 167 Winsum Station - Hornhuizen Kerk
Voormalige buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten ('s Middags: 4 ritten) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 167 was een spitsbus en reed van Winsum, via Wehe den Hoorn, Molenrij, Kloosterburen en Kruisweg naar Hornhuizen. Deze lijn is vanaf de zomervakantie 2010 afgeschaft en wordt vanaf 2 januari 2011 gecompenseerd doordat lijn 67 in de spits zowel van als naar Hornhuizen gaat rijden.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, Borgweg | ||
Winsum, Zwembad | ||
Winsum, Plattil | ||
Winsum, Maarhuizen | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Wehe den Hoorn, Warfhuisterweg | ||
Wehe den Hoorn, W.H. Timersmastraat | ||
Wehe den Hoorn, Mernaweg | ||
Molenrij, Nijenklooster | ||
Molenrij, Molenrij | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk |