Lijn 17 Leiderdorp Brandwacht - Leiden Station De Vink
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leiden |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed van Leiderdorp Leyhof via de Rietsschans, het Noorderkwartier, station Leiden Centraal, de Mors en Stevenshof naar station De Vink.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiderdorp, Brandwacht | ||
Leiderdorp, Dijkwacht | ||
Leiderdorp, Rietschans | ||
Leiderdorp, Spanjaardsbrug | ||
Leiden, Kooipark | ||
Leiden, Zijlsingel | ||
Leiden, Pelikaanstraat | ||
Leiden, Stadsbouwhuis | ||
Leiden, Lammermarkt | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Cruquiuslaan | ||
Leiden, Gandhistraat | ||
Leiden, H. Verburgstraat | ||
Leiden, Stevensbloem | ||
Leiden, Station De Vink |
Geschiedenis
Op 14 december 2008 werd de Stadsdienst van Leiden opnieuw gereconstrueerd. De lijnen 15, 17, 31 en 40 t/m 42 kwamen alle te vervallen. Het traject tussen Leiderdorp Leyhof en station Leiden Centraal werd overgenomen door lijn 13 en traject tussen station Leiden Centraal en station De Vink werd overgenomen door de nieuwe lijn 12.