Lijn 65 Vaals Kolmondstraat - Aachen Walheim Hasbach
Voormalige buslijn 65 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1998/1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (tot 21:50) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 65 reed van Vaals via Aachen, Brand, Niederforstbach, Kornelimunster en Schleckheim naar Walheim.
Dienstregeling
- In de ochtendspits begon één rit in Sief.
- In de avonduren en het weekeinde werd uitsluitend tussen Vaals en Aachen Bushof gereden.
- Op zaterdag overdag werd nog wel 1x per 2 uur gereden tussen Brand en Walheim.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Vaals, Kolmondstraat | ||
Vaals, Maastrichterlaan/Bosstraat | ||
Vaals, Busstation | ||
35px | Grens Nederland - Duitsland | |
Aachen, Vaals Grenze | ||
Aachen, Reutershag (Vaalster Straße) | ||
Aachen, Westfriedhof | ||
Aachen, Kuckelkorn | ||
Aachen, Karlsgraben | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Kaiserplatz | ||
Aachen, Josefskirche | ||
Aachen, Elsaßstraße | ||
Aachen, Bahnhof Rothe Erde | ||
Aachen, Adenauerallee | ||
Aachen, Trierer Platz | ||
Brand, Brand | ||
Niederforstbach, Kollenbruch | ||
Niederforstbach, Niederforstbach | ||
Kornelimünster, Post | ||
Schleckheim, Aachener Straße | ||
Walheim, Walheim | ||
Walheim, Hasbach | ||
Schmithof, Schule | ||
Schmithof, SChmithofer Straße | ||
Sief, Schule |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.