Lijn 941 Kerpen Horrem Bahnhof - Elsdorf Busbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 jun 2020 om 10:02
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 941 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Scania Citywide |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 22:00) |
Avond (weekend) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 941 rijdt van Kerpen Horrem via Kerpen Sindorf, Bergheim Ahe, Elsdorf Heppendorf en Elsdorf Berrendorf naar Elsdorf Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen circa 5:30 en 17:00 uur wordt richting Elsdorf door de helft van de ritten niet via de halte Heppendorfer Straße gereden en tussen 9:00 en 22:00 uur wordt dit richting Horrem gedaan.
- Op zondag rijdt de hele dag maar de helft van de ritten via de halte Heppendorfer Straße.
Route
Halte | ||
Kerpen, Horrem Bahnhof | ||
Kerpen, Horrem Feuerwehr | ||
Kerpen, Bruchhöhe | ||
Kerpen, Ingeborg Bachmann Weg | ||
Kerpen, Heinrich Böll Platz | ||
Kerpen, Nordstraße | ||
Bergheim, Wiedenaustraße | ||
Bergheim, Heppendorfer Straße | ||
Elsdorf, Heppendorf | ||
Elsdorf, Burg Stammeln | ||
Elsdorf, Widdendorf | ||
Elsdorf, Berrendorf Schule | ||
Elsdorf, Berrendorf | ||
Elsdorf, Giesendorf | ||
Elsdorf, Arnoldusschule | ||
Elsdorf, Busbahnhof |
Geschiedenis
Op 14 juni 2020 werd de dienstregeling fors uitgebreid. Doordeweeks overdag werd de frequentie altijd verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur en op zaterdag van 1x/2 uur naar 1x/uur. Nieuw was dat in de avonduren ook van Elsdorf naar Horrem werd gereden en dat ook op zondag met een frequentie van 1x/uur werd gereden. Van maandag tot en met vrijdag en op zondag ging de helft van de ritten niet meer via Ahe rijden.