Lijn 69 Liège Gare Léopold - Verviers Gare Centrale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 69 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Irisbus Citelis, Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 0-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/2 uur |
Avond | 1x/1,5 uur (tot 20:40) |
Zaterdag | 1-2x/2 uur |
Zondag | 1-2x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt van Liège via Bressoux, Jupille, Moulin, Fléron, Soumagne, Grand-Rechain en Petit-Rechain naar Verviers.
Dienstregeling
- In de daluren en het weekeinde rijdt ongeveer de helft van de ritten alleen tussen Liège en Soumagne. In de spitsuren en in de avond rijden sommige ritten alleen tussen Liège en Fléron.
- In de vroege ochtend en in de avond rijden enkele ritten slechts tussen Fléron La Clé en Verviers. Op schooldagen rijdt in de middagspits één rit van Verviers naar Fléron Gare, die daar aansluiting biedt op een rit van Fléron La Clé naar Liège.
- Op vrijdag, marktdag in Fléron, wordt tot 15:00 uur richting Verviers via de halte Cimetière gereden.
Route
Halte | ||
Liège, Gare Léopold | ||
Liège, Rue de la Cité | ||
Liège, Église Saint-Pholien | ||
Liège, Rue Georges Simenon | ||
Liège, Place du Congrès | ||
Bressoux, Pont | ||
Bressoux, Quai du Roi Albert | ||
Liège, Quai du Barbou | ||
Liège, Rue Rassenfosse | ||
Bressoux, Grotte | ||
Jupille, Rue de Liège | ||
Jupille, Chapelle Momelette | ||
Jupille, Avenue Prévers | ||
Jupille, Interbrew | ||
Jupille, Rue Demeuse | ||
Jupille, Place Havart | ||
Jupille, Rue des Argilières | ||
Jupille, Rue Chafnay | ||
Jupille, Place Bodson | ||
Jupille, Rue de Beyne | ||
Jupille, Rue du Vert Buisson | ||
Jupille, Rue des Cabayes | ||
Jupille, Place des Martyrs | ||
Jupille, Rue des Piétresses | ||
Jupille, Vieux Chemin | ||
Moulin, Rue des Merles | ||
Moulin, Moulin-sous-Fléron | ||
Fléron, Heid des Chênes | ||
Fléron, Rue de Jupille | ||
Fléron, Place du Wérixhet (Rue du Wérixhet) | ||
Fléron, Place du Wérixhet (Rue du Tiège) | ||
Fléron, Cimetière | ||
Fléron, Écoles | ||
Fléron, Maison Communale | ||
Fléron, Gare | ||
70px | ||
Fléron, La Clé (Rue de la Clef) | ||
Fléron, La Clé (Avenue de l'Europe) | ||
Fléron, La Clé (Rue Bureau) | ||
Fléron, Maxi GB (Rue Bureau) | ||
Fléron, Rue Hotteux | ||
Ayeneux, Abri Notre-Dame | ||
Ayeneux, Église | ||
Saint-Hadelin, Maison Blanche | ||
Saint-Hadelin, Riessonsart | ||
Saint-Hadelin, Route de Saint-Hadelin | ||
Olne, Rue de Theux | ||
Soumagne, Fond des Gottes | ||
Soumagne, Domaine de Wégimont | ||
Soumagne, Château de Wégimont | ||
Soumagne, Place Ferrer | ||
Soumagne, Voie de l'Eau | ||
Soumagne, Trou du Bois | ||
Soumagne, Voie des Bœufs | ||
Olne, Rafhay | ||
Olne, Village | ||
Olne, Chemin de la Croix | ||
Olne, Bouteille | ||
Xhendelesse, Chapelle Adam | ||
Xhendelesse, Église | ||
Xhendelesse, Falhez | ||
Xhendelesse, Martinsart | ||
Xhendelesse, Fond du Village | ||
Grand-Rechain, Stockis | ||
Grand-Rechain, Rue de Blomont | ||
Grand-Rechain, La Renaissance | ||
Grand-Rechain, Église | ||
Grand-Rechain, École | ||
Grand-Rechain, Hurard | ||
Petit-Rechain, Les Tourelles | ||
Petit-Rechain, Rue Frantz Poussard | ||
Petit-Rechain, Maison Communale | ||
Petit-Rechain, La Moinerie | ||
Petit-Rechain, Rue du Tillet | ||
Petit-Rechain, Thier de Hodimont | ||
Petit-Rechain, Avenue Julien Davignon | ||
Petit-Rechain, Cité du Cardinal Cardijn | ||
Verviers, Rue Pierre Fanchamps | ||
Verviers, Rue de Hodimont | ||
Verviers, Harmonie | ||
Verviers, Gare Centrale |
Geschiedenis
Per 1 juli 2013 eindigen de ritten in Soumagne niet meer op de halte Place Ferrer maar op de nieuwe halte Voie de l'Eau.
Sinds 13 januari 2017 wordt op vrijdag tot 15:00 uur richting Verviers de marktroute in Fléron gereden. Deze route is nog niet in de dienstregeling opgenomen, maar geldt als omleiding voor onbepaalde tijd.