Lijn 37 Den Haag Leyenburg - Rotterdam Airport
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 aug 2019 om 19:31
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 37 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Haaglanden Streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro C2 NGT Hybride |
Rijdt sinds | 25 augustus 2019 |
Voorganger(s) | 37 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur (ochtend) 2x/uur (middag) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 37 rijdt van Den Haag via het Wateringse Veld, Den Hoorn en Delft naar Rotterdam The Hague Airport.
Dienstregeling
- Tijdens de ochtendspits wordt niet tussen Delft en Rotterdam Airport gereden.
- Aan het begin en einde van de avonduren en in het weekend tot 09:00 uur wordt er 1x/uur gereden tussen Delft en Rotterdam Airport.
Omleiding
Route
Halte | ||
Den Haag, Leyenburg | ||
Den Haag, Gramsbergenlaan | ||
Den Haag, Dalerveenstraat | ||
Den Haag, Melis Stokelaan | ||
Den Haag, Paterswoldestraat | ||
Den Haag, Carry van Bruggenhof | ||
Den Haag, Noordweg | ||
Den Haag, Hoge Veld | ||
Den Haag, Oosteinde | ||
Den Haag, Lage Veld | ||
Den Haag, Parijsplein | ||
Den Haag, Paul Steenbergenlaan | ||
Den Hoorn, Woudselaan | ||
Delft, Hoefslagendreef | ||
Den Hoorn, Gasthuisland | ||
Den Hoorn, Heernesse | ||
Den Hoorn, Harnaschdreef | ||
Den Hoorn, Hooipolderweg | ||
Den Hoorn, Schoolstraat | ||
Delft, Reinier de Graaf Gasthuis | ||
Delft, Revalidatiecentrum | ||
Delft, Componistenpad | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
Delft, Station Delft | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
stopt niet bij tussengelegen haltes | ||
Rotterdam, Rotterdam Airport |
Geschiedenis
Op 25 augustus 2019 ging de concessie Haaglanden Streek van start, die na een aanbestedingsprocedure werd gewonnen door EBS. Lijn 37 werd hierbij verlegd naar Rotterdam The Hague Airport. De route tussen Delft en Delfgauw werd overgenomen door lijn 62.