Lijn 169 Oud-Beijerland Zinkweg - Willemstad Steenpad
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 19 feb 2009 om 23:37 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=169 |vervoerder=Arriva |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |materieel=Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/u...)
Buslijn 169 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 169 rijdt van halte Zinkweg in Oud-Beijerland via Stougjesdijk, Greup, Klaaswaal en Numansdorp naar het Steenpad in Willemstad. In de avonduren en op zondag rijdt lijn 169 als belbus van Numansdorp, Viaduct A29 naar Willemstad. Op zaterdag wordt uitsluitend tussen Oud-Beijerland en Numansdorp als reguliere lijndienst gereden en rijdt er een belbus van Numansdorp, Weth. v.d. Veldenweg naar Wilemstad. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt gereden door Arriva.