Lijn 12s Utrecht, Centraal Station - De Uithof UMC AZU
Versie door Geert (overleg | bijdragen) op 16 feb 2009 om 14:22 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=12s |vervoerder=GVU |concessie=BRU stad |materieel=Van Hool newAGG300 |lijnsoort=stadsbus |frequentie_spits=20x/uur |frequentie_dal=- |frequentie_zaterdag=-...)
Buslijn 12s | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessie | BRU stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Van Hool newAGG300 |
Frequenties
| |
Spits | 20x/uur |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
GVU-lijn 12s rijdt van Utrecht Centraal naar De Uithof en het UMC Utrecht (locatie AZU) via de Bleekstraat, Sterrenwijk en stadion Galgenwaard. Tussen Utrecht Centraal en station Galgenwaard wordt niet gestopt op tussengelegen haltes (reizigers voor deze haltes kunnen dan gebruikmaken van lijn 13). Deze lijn maakt deel uit van de concessie BRU stad en wordt gereden door GVU.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Stadion Galgenwaard | ||
Utrecht, De Kromme Rijn | ||
Utrecht, Wim Sonneveldlaan | ||
Utrecht, Padualaan | ||
Utrecht, Heidelberglaan | ||
Utrecht, UMC WKZ |
Dienstregeling
- Rijdt alleen in de spitsuren (ca. tussen 07.30 - 09.30 uur en tussen 15.30 - 17.00 uur) als vervanging voor lijn 12.
- Dienstregeling op de Connexxion-site